0

Za 30€ nenájdete lepší fitness náramok, ktorý ponúka rovnaký súbor funkcií ako Mi Band 3 od Čínskej firmy Xiaomi.

Xiaomi vstúpila na trh s wearables pred štyrmi rokmi, emulujúc podobnú stratégiu, ktorú používa v oblasti telefónov – nízku cenu. Prvá generácia Mi Band stála len 15€ a bola oveľa lacnejšia ako akýkoľvek iný produkt, ktorý ponúkal podobný súbor funkcií.

Niet divu, že Mi Band sa ukázal byť jedným z najpopulárnejších produktov Xiaomi. Spoločnosť predstavila aktualizovaný variant – Mi Band 2 – ešte v roku 2016 s OLED displejom a monitorovaním tepovej frekvencie. Všetko za menej ako 25€.

S vylepšením Mi Band 3, Xiaomi ponúka ešte väčšiu obrazovku OLED, lepší merač srdcovej frekvencie, funkcie monitorovania činností a vodotesnosť až 50 metrov. Mi Band 3 sa pohybuje v rovnakej cenovej hladine ako predchádzajúce modely v tejto sérii a u nás ho kúpite za približne 25€. Dokonca existuje aj model s pripojením NFC, ktorý je k dispozícii iba za 30€.

Napríklad fitness náramok od firmy Fitbit, stojí viac ako 100€. Ponúka taktiež sledovanie tepovej frekvencie, ale to isté ponúka aj Mi Band a iba za štvrtinu ceny. Je ľahké pochopiť, prečo je Xiaomi druhým najväčším výrobcom wearables na svete.

Spoločnosť Xiaomi predala v prvom štvrťroku 2018 viac ako 3,7 milióna Mi náramkov a náramky Mi Band 3 v prvých dvoch týždňoch svojej dostupnosti v Číne zaznamenala viac ako jeden milión predajov. Ak hľadáte cenovo dostupný fitness náramok, určite je Xiaomi Mi Band 3 pre vás správnou voľbou.

Reader Rating0 Votes0
Veľký OLED displej
Odolnosť proti vode až do 50 metrov
Monitorovanie srdcovej frekvencie
Automatické sledovanie činností
Neuveriteľná životnosť batérie
Jednoduchý dizajn
Sledovanie činností nie je vždy úplne presné
Vonku je zlá viditeľnosť obrazovky
4.5

Zdieľaj tento článok!

0

0 Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *