0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Pred niekoľkými dňami predstavila firma ThiEYE nový dron prvej generácie – Dr.X. Nový dron ThiEYE Dr.X je menšie zariadenie s predovšetkým veľmi jednoduchým použitím.

Dron Dr.X vznikol pre všetkých, ktorí hľadajú dobrého pomocníka na fotografovanie na pláži, na fotografie zo vzduchu alebo natáčanie videa z výšky.

Dron ThiEYE Dr.X

Spoločnosť ThiEYE Dr.X sa špecializuje hlavne na akčné kamery, ale teraz sa rozhodla rozšíriť svoje portfólio produktov a ukázala nový dron s dobrou kvalitou snímania až 1080p Full HD a 30 FPS.

Dizajn

ThieEYE Dr.X nevyzerá ako priemerný dron a vyniká od zvyšku. Je veľmi kompaktný a ľahký, čím sa zvyšuje aj prenosnosť jeho riadenia. ThieEYE je 11 x 11 x 4,30 cm (4,33 x 4,33 x 1,69 palcov) dlhí. Zaujímavým aspektom tohto drona je skutočnosť, že obsahuje oddeliteľnú ochranu vrtuli. Preto sa môžete rozhodnúť pre lietanie s nimi alebo bez nich.

Vlastnosti

Tento mini dron obsahuje široké spektrum funkcií. V skutočnosti prichádza s viacerými funkciami ako väčšina drôtov v rámci rovnakého cenového rozpätia.

  • Selfie mód
  • viacero lietacích módov
  • barometrický snímač pre udržiavanie nadmorskej výšky
  • optický senzor pre udržanie pozície
  • Gyroskop so osami pre stabilné lietanie
  • automatický vzlet a pristátie
  • “Throw a go” systém
  • Výška vzletu 20 metrov
  • 360 ° anténa
  • a ďalšie…

ThiEYE Dr.X

Len preto, že ThiEYE Dr.X má pekný fotoaparát a úžasné funkcie, neznamená, že špecifikácie sú podpriemerné. V skutočnosti, okrem toho, čo sme už spomenuli, je tento dron schopný ponúkať maximálnu kontrolnú vzdialenosť od 50 do 100 metrov (v závislosti od letových podmienok) a štandardný čas letu 6 až 8 minút. V prípade, že chcete  mať dlhšie lety, môžete vždy mať navyše batériu na výmenu. Dron je poháňaný batériou 3.7V 650mAh LiPo.

Foto a video

Milujete fotografovanie a natáčanie videa? ThieEYE Dr.X je presne to, čo potrebujete na zachytenie krásnej krajiny a samých seba. Tento úžasný dron je vybavený vstavanou kamerou s rozlíšením 1080p s 8MP obrazovým snímačom. Tak, zaisťuje vysokú kvalitu fotografií a videozáznamov pri rýchlosti 30 snímok za sekundu. Fotoaparát je stabilizovaný, čím sa znižuje otras obrazu a umožňuje stabilný pohľad. ThiEYE taktiež prenáša FPV (First Person View) priamo do smartphone pilota cez WIFI signál. Na použitie FPV musíte mať stiahnutú aplikáciu.

Špecifikácie

Produkt
ThiEYE Dr.X WiFi FPV RC Drone
Operačný sytém
iOS 8.0 / Android 4.0.3 alebo vyššia
Typ
Quadrokoptéra
Senzor
Sony CMOS 1/3.2
Pamäť
Podpora až 32 GB Micro SD karty, požadovaná trieda 10, predáva sa samostatne
Rozlíšenie videa
1080P 30fps full HD
Rozlíšenie fotografií
8MP
Diaľkové ovládanie
2,4 GHz bezdrôtové diaľkové ovládanie, diaľkové ovládanie WiFi
Maximálna vzdialenosť
50m
Maximálna výška letu
20m
Čas letu
6-8 min
Zabudovaný gyroskop
6 Axis Gyro
Batéra
3.7V 650mAh LiPo
Doba nabíjania
okolo 2h
Hmotnosť
približne 85g (vrtule aj batéra)

Veľkosť výrobku (D x Š x H)

11.00 x 11.00 x 4.30 cm / 4.33 x 4.33 x 1.69 palcov
Letová výkonnosť
Auto take off / landing, throw & go, 360° rotating, selfie xcapture, emergency landing

Ste pripravený vzlietnuť?

Ďakujeme, že ste si prečítali našu recenziu tohoto úžasného drona. Dron však nepríde s diaľkovým ovládačom. Namiesto toho využíva váš smartphone ako diaľkový ovládač cez WiFi. Bezpochyby, ThiEYE Dr.X je neuveriteľný dron, ktoré vám môže vzlietnuť priamo z dlaní. Kombinujte zábavu a fotografovanie a pritom za veľmi nízku cenu. Ja osobne ho veľmi odporúčam pre začiatočníkov a dokonca aj pre pokročilých, ktorí hľadajú zábavnú a cenovo dostupnú hračku.[/vc_column_text][vc_btn title=”Kúpte si ThiEYE Dr.X cez GearBest iba za 62.30€” color=”green” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Flogin.dognet.sk%2Fscripts%2Ffc27g82d%3Fa_aid%3D5b1548dd6e21c%26a_bid%3Dc109ef80|||”][/vc_column][/vc_row]


Zdieľaj tento článok!

0

0 Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *