0

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Xiaomi vodotesný batoh je vyrobený z vysoko kvalitných polyesterových materiálov a váži len 165 g. Vďaka vodotesnému dizajnu sa nemusíte obávať zmeny počasia. Tento batoh je malý, ale jeho kapacita je až 10L. Hlavná priehradka dokáže ľahko uskladniť vaše oblečenie, knihy, iPad, fľašu s vodou a podobne. Jedna predná a dve bočné vrecká sú vhodné pre vloženie peňaženky, kľúčov, slúchadiel alebo aj napríklad papierových uterákov.

Xiaomi batoh spredu

Poďme si povedať ale niečo o dizajne. Batoh je, ako sme spomínali, vyrobený z vysoko kvalitného polyesteru, takže sa nemusíte obávať rýchleho opotrebenia. Batoh prichádza v mnohých farbách, z ktorých si môžete vybrať. Spomenieme napríklad čierne, tmavo červené, zelené, svetlo modré, oranžové, ružové a žlté.

Popruhy batohu sú nastaviteľné, takže ich môžete prispôsobiť podľa vášho komfortu. Celá váha sa rozloží okolo ramien, takže bez ohľadu na to, ako ťažké veci máte v batohu, nikdy nebudete cítiť prílišnú záťaž.

Za cenu, ktorá sa pohybuje pod 10€ musíme Xiaomi batoh len odporúčať. Je vodeodolný, dokáže poňať veľké množstvo vecí a má dodatočné vrecká, kde si môžete uložiť čo len chcete, od iPadu, nabíjačky, pier a iných drobností.[/vc_column_text][vc_btn title=”Kúpte si Xiaomi batoh cez GearBest iba za 8.02€” color=”green” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Flogin.dognet.sk%2Fscripts%2Ffc27g82d%3Fa_aid%3D5b1548dd6e21c%26a_bid%3D8f220e4c|||”][/vc_column][/vc_row]


Zdieľaj tento článok!

0

0 Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *