0

Zaujímalo vás niekedy čo je onpage seo optimalizácia? Pri rôznych seo článkoch je spomenutý práve tento termín a my sa v tomto článku pozrieme, že čo to presne znamená.

Onpage seo optimalizácia aka úprava vašej stránky

SEO optimalizácia je naozaj obšírna služba a v nej môžeme nájsť práve aj onpage optimalizáciu. V preklade to v podstate znamená úprava samotnej stránky.

Ak sa chceme umiestniť vyššie vo vyhľadávačoch, všetci vám povedia, že potrebujete seo optimalizáciu. Môžete ju robiť buď tak, že budete vytvárať spätné odkazy, linkovať na vašu stránku v rôznych komentároch alebo sa zaregistrujete do katalógov.

Alebo môžete robiť to, že budete upravovať vašu stránku tak aby bola viac SEO friendly. To znamená úprava niektorých url adries, zmena štruktúry obsahu a podobne. A práve toto je onpage optimalizácia.

Čo konkrétne to je?

Už sme si vysvetlili čo približne to je a poďme si teraz ukázať čo môže byť súčasťou seo optimalizácie.

Meta značky

Každý článok alebo podstránka vášho webu má takzvané meta značky. Tieto značky je potrebné si vyplniť a optimalizovať.

Rýchlosť

Je veľmi dôležité aby ste mali rýchlu webovú stránku, pretože aj toto je faktor pri onpage seo optimalizácií.

Obsah

Písať kvalitný obsah, ktorý sa ľahko číta a je správne naštylizovaný a optimalizovaný pre SEO je priam najdôležitejší faktor.

Offpage seo
offpage seo

Offpage SEO

Mimo onpage seo optimalizácie máme aj offpage seo. Tento pod druh seo optimalizácie sa zameriava hlavne na úpravu faktorov, ktoré sa priamo nenachádzajú na našej stránke. To môže byť napríklad tvorba spätných odkazov – linkbuilding, PPC kampaňe, emailový marketing alebo virál.

Potrebujete SEO optimalizáciu?

Ak potrebujete vytvoriť kvalitnú seo optimalizáciu, obráťte sa na overenú kvalitu ktorou je COLOSSEO.


Zdieľaj tento článok!

0

0 Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *