0

V dnešnej dobe internetu a veľkého množstva informácií je problém vybrať si dobrú firmu, ktorá vyrába slovenské sedačky. My však máme jeden skvelý tip.

Sedačky na mieru

Firma Sedačkový dizajn z Rovinky vyrába naozaj kvalitné sedačky na mieru. Ich sedačky sú strašne komfortné a vyrobia vám každý detail podľa potreby. Taktiež sa nebojte, že je to namieru. Pretože pri výrobe sedačiek používajú profesionálnych dizajnérov a architektov.

Na ich sociálnych profiloch si môžete pozrieť stovky pozitívnych referencií, takže viete, že niečo robia dobre. Na ich webovej stránke si taktiež recenzie môžete pozrieť v ľavom dolnom rohu alebo aj na samotnej podstránke referencie.

Kožené sedačky

V ich ponuke môžeme nájsť taktiež aj kožené sedačky. Pri výrobe kožených sedačiek sa používa kvalitná talianska koža. Tieto sedačky taktiež robia na mieru a upraviť si môžete každý detail. Tieto talianske materiály sa vyrábajú ručne, sú príjemné na dotyk a v miestnosti vytvárajú super atmosféru.

Prečo práve kožené sedačky?

Koža je nezameniteľný materiál, ktorý sa ľahko čistí a je príjemná na dotyk a pohľad. Zároveň sa tento materiál dá považovať ako luxusný a niečim výnimočný. Preto to zvyčajne býva jasná voľba.

Akcie

Na stránke môžete taktiež nájsť ak kopec akcií a zároveň tak ušetriť až 20%. Niektoré sedačky sú taktiež aj vo výpredaji a môžete ich zakúpiť za super cenu. Pri týchto sedačkách si však nemôžete upraviť nič a kúpite ich už hotové.

Materiály

Sedačkový dizajn používa pri výrobe svojich sedačiek množstvo kvalitných materiálov. Už od spomínanej kože po látky s povrchovou úpravou AquaClean, ktoré sa ľahko čistia.

Navštívte stránku sedačkového dizajnu už teraz a vyberte si vašu vysnívanú sedačku už dnes!

 


Zdieľaj tento článok!

0

0 Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *